НАШІ ПАРТНЕРИ

ПП « Ельбе УА » Багаторічний досвід свідчить про якісний та відповідальний підхід до виконання замовлень та взятих зобов’язань. Ми пропонуємо товари, які виготовленні за найкращими європейськими та світовими технологіями. Саме тому наша продукція не тільки відповідає усім технічно-експлуатаційним вимогам та побажанням замовника, а й стає вишуканим елементом архітектурного стилю будівель наших замовників.

Ми співпрацюємо лише з найкращими виробниками продукції, яку пропонуємо нашим клієнтам. Серед виробників гаражних та промислових воріт це Hörmann(Німеччина), Ryterna(Литва), Alutech(Білорусь). Ворота спеціального призначення (протипожежні) — Hörmann(Німеччина), Mercor(Польща), Stil Arm(Україна). Серед виробників нержавіючої сталі – Kugel Bär(Німеччина). Двері різного призначення — Hörmann(Німеччина) та Mercor(Польща). Ворота та двері для холодильних та морозильних камер – Cool It (Німеччина).
Щодо автоматики, то серед виробників лише перевірені у роботі постачальники — Hörmann(Німеччина), Ryterna(Литва), Genius(Італія), Faak(Італія), Came(Італія).

Щодо наших партнерів, то їх список надзвичайно великий, проте найвідоміші
серед них: — компанії WOG, OKKO, KOMO, рівненські автосалони BMW та VOLVO, автосалони WINNER FORD, автосалон «NIKO-Захід» (Львів), заводи «Modern-Expo» та ВАТ «Електротермометрія», «LEONI»(Стрий), «Kronospan» та «BRW-Україна»(Нововолинськ), Ковельський хлібокомбінат, Луцький ЦУМ та багато інших. Також сюди можна віднести надзвичайно велику кількість вдячних приватних клієнтів, які звернувшись самі, радять ПП «Ельбе УА» своїм знайомим та близьким, як надійне та відповідальне підприємство, що має значний досвід роботи.

Довготривала та взаємовигідна співпраця з нашими партнерами – ось головний аргумент на користь нашого підприємства. Ми не тільки продаємо товар та надаємо ті чи інші послуги, ми намагаємось втілити Ваші мрії в реальність та зробити Ваше життя більш комфортним та безпечним, пропонуючи лише якісне та надійне обладнання, що пройшло перевірку часом.

ПП « Ельбе УА » — надійна співпраця, перевірена часом.

 

 

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD +0,01%
33,73
UAH +0,75%
4,14
PLN –0,54%

Курс валют в EUR на 19.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки