ПРО НАС

Дещо з історії нашого підприємства.
Історія нашого підприємства бере свій початок з 1994 року. В цьому році було засноване перше підприємство – приватна будівельно-торгова фірма «Ельбе». Основними напрямками діяльності фірми були будівництво та ремонтні роботи. З часом сфери діяльності фірми розширювались, до сфери діяльності увійшли продажі секційних гаражних та промислових воріт, автоматики та комплектуючих.

У 1997 році між фірмою «Ельбе» та компанією Hörmann було підписано договір про представництво інтересів компанії Hörmann на території Західної України.

У 1999 році у Німеччині приватній фірмі «Ельбе» в особі Пастухова К.А. було надане право на представництво інтересів компанії Hörmann в Західній Україні з продажу продукції заводів Hörmann, монтажу та сервісному обслуговуванню обладнання даного виробника, що підтверджено відповідним сертифікатом.

сертификат HörmannЗ часом територія реалізації товарів та послуг поширилась практично на всю територію України, що зумовило створення приватного підприємства «Ельбе УА».

Зараз приватне підприємство «Ельбе УА» є офіційним дилером таких компаній, як Hörmann (Німеччина), Ryterna (Литва), Alutech (Білорусь). Ми співрацюємо з багатьма іншими як національними, так і іноземними виробниками.

Також наше підприємство є ексклюзивним представником виробника комплектуючих для сходів, перил, балконів та інших конструкцій з нержавіючої сталі – компанії «Kugel Bär»(Франкфурт, Німеччина).

Ще одним вагомим аргументом на користь співпраці з нашим підприємством є документальне підтвердження, про проходження навчання нашими фахівцями на підприємствах компанії Hörmann у Німеччині, Бельгії та Австрії.

сертификат Hörmannсертификат Hörmann

ПП « Ельбе УА » — досвід, перевірений часом.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD 0,00%
33,29
UAH 0,00%
4,16
PLN 0,00%

Курс валют в EUR на 18.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки