Автоматика до гаражних воріт

Автоматика до гаражних ворітАвтоматика для гаражних воріт – це важливий елемент Вашого помешкання. Ворота для гаража не тільки частина декору фасаду будівлі, вони, в першу чергу гарант безпеки приміщення. Піклуючись про гаражні ворота, Ви дбаєте про власну безпеку та недоторканість Вашого помешкання.

Електроприводи для побутових гаражних воріт – це потолочні приводи, що встановлюються не лише на секційні, а й на підйомно-поворотні ворота. Конструкція автоматики для воріт побутового призначення досить проста – під стелею кріпиться шина, на кінці якої встановлено сам привід. Всередині шини знаходиться ремінь або цеп, в залежності від чого можна виділити дві підгрупи – з ремінною та цепною передачею.

Приводи з ремінною передачею працюють практично безшумно, проте приводи з цепною значно довший час можуть працювати практично без обслуговування. Ремінна передача особливо актуальна, коли гараж є частиною житлового будинку.

Практично всі приводи для секційних гаражних воріт обладнанні підсвіткою, яка вмикається при старті воріт та вимикається через встановлений проміжок часу.
Відмінною особливістю приводів даного типу є ще й виконання функції замка при закритих воротах, що можливе завдяки зв’язці: планка приводу – стулка воріт. І саме тому гаражні ворота рекомендується обладнати ручною системою розблокування на випадок вимкнення електроенергії. Особливо актуально це питання постає, якщо в гаражі відсутній так званий «аварійний вихід».

Що стосується додаткової комплектації, то це може бути сигнальна лампа, що сповіщає про початок руху воріт. Датчики перешкод, які зупиняють рух воріт або змінюють його напрямок, якщо ворота зіткнулись з перешкодою. Можливість встановлення плати резервного живлення для акумуляторної батареї, що невілює залежність електроприводів від наявності струму.

Основні вимоги, що висуваються до електроприводів секційних гаражних воріт – це надійність, довговічність та легкість в управлінні. Адже безпека та комфорт наших клієнтів основна складова при виборі тієї чи іншої моделі автоматики для воріт.

Саме тому наше підприємство пропонує надзвичайно широкий модельний ряд електроприводів лише від провідних європейських та світових виробників. Серед представленого у нас обладнання лише найкраще – Hörmann, Genius, Faac, Ryterna, Came. З усім асортиментом Ви можете ознайомитись, перейшовши на сторінку каталоги.

Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте не лише професійну консультацію. Ми допоможемо підібрати обладнання, яке буде відповідати усім Вашим вимогам щодо його функціональності та технічних характеристик. А також здійснимо професійний монтаж та налаштування автоматики.

Гарантійне та сервісне обслуговування, як додаткова перевага на користь нашого підприємства.

Ваші безпека та комфорт – основний критерій нашої роботи.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,23
USD –0,03%
35,45
UAH +0,04%
4,17
PLN +0,13%

Курс валют в EUR на 23.01.2018

Конвертор валют