Автоматика до промислових воріт

Автоматика для промислових ворітОсновною характеристикою розподілу електроприводів на побутові та промислові, в першу чергу є інтенсивність їх експлуатації, а також вага самого полотна воріт. Адже добре відомо, що розміри воріт на промислових підприємствах, автомийках, ангарах та складах в рази більші розмірів воріт звичайного гаража.

Інтенсивність їх використання надзвичайно висока, особливо якщо мова йде про автомийки та інші об’єкти з високою щільністю руху автотранспорту впродовж усього дня. Тому виробники, при створенні обладнання такого типу, прагнуть закласти в нього набагато більший ресурс.

Ще одним критерієм при виготовленні електроприводів для промислових секційних воріт є вага самого полотна. І саме тому електроприводи для промислового використання мають значний запас потужності, а інтенсивність їх використання сягає 70%.

Для виконання усіх покладених на нього функцій електропривод комплектується блоком управління. Блок управління може бути як вбудований безпосередньо в корпус привода, так і стояти окремим блоком. До одного електропривода може існувати кілька варіантів блоків управління, що дає можливість вибрати саме той варіант, який максимально буде відповідати Вашим потребам.

Також передбачена можливість у будь-який блок управління встановити плату радіоприймача, що дає змогу керувати воротами за допомогою пультів дистанційного керування. В наш час нормою стала функція автоматичного закривання воріт – електропривод воріт програмується таким чином, що через певний час, після їх відкриття, привод спрацьовує та автоматично закриває ворота.

До додаткової комплектації можна віднести сигнальні лампи, датчики перешкод, звукову сигналізацію. Ще однією особливістю сучасних приводів є датчик швидкості обертів двигуна. Він дає змогу блоку управління порахувати кількість обертів двигуна від початку роботи та сповільнити роботу привода, забезпечуючи плавну зупинку воріт. Плавний старт та зупинка важливі для привода через те, що саме в момент старту та зупинки механізм має найбільше навантаження, а електродвигун прикладає найбільше зусилля.

Для забезпечення надійності, практичності та довговічності обладнання наших клієнтів, ми пропонуємо автоматику для промислових воріт лише перевірених та надійних виробників – Hörmann, Ryterna, Genius, Came.

З основними технічними характеристиками промислової автоматики Ви можете ознайомитись у каталогах.

Звернувшись до нашого підприємства, Ви можете бути впевнені, що обладнання, придбане у нас, відповідає усім вимогам світових стандартів безпеки та має великий резерв надійності і довговічності.

Серед наших партнерів великі виробничі підприємства – “Kronospan” (Нововолинськ), “Leoni” (Стрий), “Консюмер-скло Зоря”, КОМО та багато інших. А багаторічна співпраця з ними – найкраща рекомендація.

ПП «Ельбе УА» — надійна співпраця, перевірена часом з 1997 року.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,23
USD –0,03%
35,45
UAH +0,04%
4,17
PLN +0,13%

Курс валют в EUR на 23.01.2018

Конвертор валют