Автоматика до в’їздних воріт

Автоматика до в’їздних ворітСучасний світ – це світ електроніки та автоматики, а автоматизація усіх сфер нашого життя – це невід’ємна частина нашого сьогодення. Саме тому наше підприємство, йдучи в ногу з часом, прагне зробити Ваше життя комфортнішим.

Ми пропонуємо автоматику від провідних європейських виробників для таких воріт, як розпашні та відкатні, гаражні та промислові секційні ворота. Сучасна автоматика відрізняється високим ступенем надійності та розрахована приблизно на 25000 циклів відкриття/закриття воріт.

Електроприводи для даних типів воріт умовно можна поділити на три типи.

Перший тип – приводи для розпашних воріт. Зазвичай такі ворота виготовлені з двох стулок і, відповідно, приводи встановлюються на кожну з них. Проте бувають випадки, коли такі ворота виготовлені з однієї частини, тому передбачена можливість встановлення комплекту з одним приводом. Приводи до розпашних воріт підбираються відповідно до ширини воріт та їх ваги.

Другий тип – приводи для відкатних воріт. Зрозуміло, що такі ворота складаються з одного суцільного полотна, що рухається в той чи інший бік. В такому випадку електропривід встановлюється з того боку, куди ворота відкриваються. Саме полотно воріт приводиться в дію за допомогою спеціальної зубчатої рейки, яка кріпиться в нижній його частині.

Третій тип – приводи для секційних воріт, які в свою чергу можна розділити на дві групи: — побутову (так звану стельову) – електроприводи для гаражних воріт з обмеженою площею полотна та промислову ( по іншому – вальну) – електроприводи для секційних воріт великих розмірів та значній інтенсивності використання. Даний тип електроприводів зазвичай використовується на підприємствах, складах, ангарах та ін.

Додатковою перевагою електроприводів є можливість користування воротами навіть за умови відключення електроенергії. У цьому випадку будь-які ворота можна відкрити вручну, за допомогою спеціального ключа, який розблоковує механізм електропривода. Тому за умови придбання воріт з електроприводом, ми рекомендуємо додатково встановити ручний замок. Він може стати у нагоді в аварійних ситуаціях, особливо коли в приміщення з воротами не передбачено додаткового входу.

З усіма особливостями та типами електроприводів Ви можете ознайомитись у каталогах.

Шукаєте надійності, комфорту та зручності? Завжди раді Вам допомогти.
Ми пропонуємо лише перевірене обладнання від провідних європейських виробників Hörmann, Genius, Faaс, Came. Саме тому індивідуальний підхід до кожного клієнта з точки зору його потреб та запитів, головний принцип нашої роботи.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD –0,04%
32,42
UAH –0,12%
4,23
PLN –0,05%

Курс валют в EUR на 24.03.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки