Двері

ДверіЯкщо зовнішній вигляд Вашого будинку має випромінювати гармонію, стиль та впевненість у безпеці, а на підприємстві, складі чи іншому об’єкті Вам необхідна надійність, довговічність та відповідність усім вимогам сертифікатів безпеки України, то двері, що пропонує наше підприємство, гарантовано відповідатимуть усім Вашим вимогам.

Ми співпрацюємо лише з провідними виробниками зовнішніх, внутрішніх, протипожежних, сейфових та інших спеціальних дверей. Серед них такі компанії, як Hörmann (Німеччина), Mercor (Польща), TiSo (Україна).

Наше підприємство пропонує Вам двері з одних рук для всіх частин будинку, виконані зі сталі, сталі та дерева, алюмінію. Завдяки високій якості, кольоровому оформленню та різноманітним можливостям комплектації, а також широкому спектру дизайнерського виконання, такі двері гармонійно впишуться практично у будь-який інтер’єр. Широкий спектр застосування допоможе Вам при виборі правильних дверей для захищеного входу в підвал, для вологих приміщень чи приміщень для заняття улюбленою справою, для дитячих кімнат, мансард чи для проходу з гаража в будинок. Перейшовши у каталоги, Ви можете більш детально ознайомитись з асортиментом «Внутрішні двері» та «Двері для Вашого будинку».

Нерідко в торгових центрах, касах підприємств та інших об’єктах виникає необхідність встановити так звані «сейфові двері». Ми пропонуємо сейфові двері, що виготовленні на основі багаторічних рекомендацій страхових компаній, експертів з безпеки та міліції. Для приватних забудовників, торгових підприємств та забудовників різних форм власності, що будують або проводять реконструкції об’єктів, рекомендуємо недорогі сейфові двері KSi 40. Вони придатні не лише для входів у підвали, а й для бокових входів у будівлі та задніх дверей гаража. Для підвищеного рівня безпеки ми рекомендуємо Вам стальні двері E-45 та E-55. За їх допомогою будуть захищені від злому виробничі та промислові об’єкти (WK2 — WK 4), різні підприємства та будівлі.. Ці двері також можна придбати з різноманітним функціональним навантаженням — для протипожежної, димозахисної та звукової ізоляції. Каталог «Багатофункціональні двері» надасть Вам вичерпну інформацію стосовно широкого асортименту однакових на вигляд, проте різних за своїм призначенням сейфових дверей.

Протипожежні двері мають головне завдання – вони захищають внутрішні приміщення будівлі від поширення пожежі через отвори дверей, забезпечуючи максимальну безпеку та пожежостійкість. Дані двері виготовляються як в стандартному виконанні – одно та двостулкові, з вогнетривким склом, з МДФ-накладками, так і в індивідуальному виконанні, враховуючи усі побажання замовника. Сучасні протипожежні двері можуть мати межу вогнестійкості від 0 до 90 хвилин. Цього часу абсолютно достатньо для приїзду пожежних бригад та локалізації пожеж.

Окрім основного завдання, такі двері несуть і інші функціональні навантаження – димозахисні, ізоляційні, а також, протизламні.

Ще одним незаперечним плюсом дверей від ПП «Ельбе УА» — є можливість встановлення на них систем автоматичного блокування. Така система підключається до протипожежної системи будівлі, де встановлені двері і при виникненні пожежі спрацьовує автоматичний механізм, що закриває двері, перешкоджаючи, таким чином, поширенню джерела займання. Більше інформації Ви знайдете у каталогах.

Наше підприємство готове запропонувати Вам двері на будь-який смак, з урахування необхідних технічних характеристик, які відповідатимуть вимогам усіх сертифікатів безпеки України. Уся продукція, що пропонує наше підприємство, має сертифікат пожежної безпеки, виготовляється у чіткій відповідності встановленим технологіям, гостам та нормам.

Ми пропонуємо не лише придбати товар, а також здійснимо його доставку на об’єкт замовника, виконаємо швидкий та якісний монтаж, надамо послуги з гарантійного та сервісного обслуговування.

Співпраця з нами – надійність, впевненість, комфорт.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD +0,01%
33,73
UAH +0,75%
4,14
PLN –0,54%

Курс валют в EUR на 19.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки