Комплектуючі

конструкції з нержавійки Найбільш поширеними є два способи виготовлення перил, балконів та інших конструкцій з нержавійки – зварні та збірні. Зварні збираються в єдину конструкцію за допомогою аргонного зварювання, а збірні складаються з великої кількості різноманітних комплектуючих та збираються безпосередньо на об’єкті під час монтажу. І хоча комплектація того чи іншого виробу суттєво відрізняється, в залежності від обраного проекту, основні комплектуючі всеж залишаються незмінними.

Флянці та кронштейни зазвичай використовуються для кріплення стійок до основи всієї конструкції, а також для кріплення поручня балкону чи перил до стіни. Вони бувають суцільними та на шарнірах, що дає змогу змінювати кут нахилу основних стійок та багато інших переваг. Існує багато різновидів кронштейнів – для кріплення до стіни, до стійок, до скла, у вигляді ложементу ( для круглого поручня) та багато інших.

Стійки – їх основне завдання надійно закріпити перила до основи сходинок, загорожу балкону до його основи. стійки – це основа конструкція, її головний елемент, який несе основне навантаження і відповідає за надійність та безпечність конструкції в цілому.

Існує декілька основних способів кріплення стійок:

  • на флянець – такий спосіб кріплення однаково добре буде триматись на бетонній, дерев’яній, металевій та на будь-якій іншій поверхні;
  • методом засверлювання – це здебільшого промисловий спосіб, який дешевше та швидше, проте підходить лише для бетонних основ. Крім того, замінити стойку, що закріплена таким методом набагато складніше та дорожче.

Поручні не менш важлива складова всієї конструкції та несуть окрім технічного, ще й декоративне навантаження. Як конструктивні елементи вони бувають трьох видів: пристінні, перильні та окремо стоячі. Саме тому для їх виготовлення використовують безліч різних матеріалів. Проте основними та найбільш привабливими можна назвати поручні з нержавіючих труб; поручні, що виготовленні з різноманітних порід деревини; пластикові поручні, що імітують деревину або мають надзвичайно цікавий та неповторний дизайн.

Ригелі відіграють роль з’єднувальних елементів. Основне функціональне навантаження ригелів – це зв’язування між собою каркасу, поручня та внутрішнього заповнення усіх елементів конструкції з нержавіючої сталі. Ригелі використовують на зовнішніх та внутрішніх конструкціях, в басейнах та на балконах.

Шарніри, повороти, відводи та втулки використовуються, як правило при виготовленні складних конструкцій для поворотів в той чи інший бік, зміщення в сторону та інших, необхідних конструктивних рішень. Всі вони різняться способом виготовлення і мають, відповідно, різне функціональне призначення.

Тримачі для скла необхідні у тих випадках, коли елементом внутрішнього заповнення балконних блоків та перил виступає скло чи триплекс. Можна виділити два основних типи таких тримачів – зажимні та жорсткого кріплення. Зажимні тримачі для скла дуже прості у монтажі та рекомендовані для використання у тих випадках, коли не має великого навантаження на конструкцію, а саме полотно скла є не дуже великим. Тримачі для скла жорсткого кріплення рекомендовані до використання у торгових та розважальних центрах, школах та інших громадських закладах, а також при необхідності надійного кріплення скла великих розмірів.

Крім того, існує ще безліч інших комплектуючих, які виконують ту чи іншу функцію у конструкції з нержавіючої сталі. Окремо можна виділити декоративні елементи, що не несуть якогось функціонального навантаження, а допомагають прикрасити ту чи іншу конструкцію, надати їй завершеності .

підприємство Kugel Bär, НімеччинаВсі комплектуючі, що пропонує наше підприємство при виготовленні тих чи інших конструкцій з нержавіючої сталі, виготовляються у Німеччині. Основний наш постачальник комплектуючих – підприємство Kugel Bär, Німеччина, Франкфурт на Майні.

Ми впевнені у якості продукції, яку пропонуємо нашим клієнтам, а тому гарантуємо, що звернувшись до нашого підприємства, Ви можете бути переконані — що всі задуми та дизайнерські рішення швидко та надійно будуть втіленні у життя нашими майстрами.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD +0,01%
33,73
UAH +0,75%
4,14
PLN –0,54%

Курс валют в EUR на 19.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки