Нержавіючий металопрокат

Нержавіючий металлопрокатНержавійка – матеріал відносно молодий, проте встиг зарекомендувати себе з найкращого боку та дуже перспективний. Нержавіюча сталь сьогодні – основа промисловості, головна складова конструкцій та механізмів у харчовій промисловості, а також досить перспективний матеріал у будівництві, особливо у виготовленні балконних перил, сходових маршів та інших декоративних елементів дизайну.

Головна особливість нержавіючої сталі або нержавійки – це висока стійкість до всіх відомих агресивних впливів навколишнього середовища (окислення, корозія, кислоти та ін.). З метою досягнення цього ефекту та покращення якості сталі, при її виробництві використовують різноманітні добавки. Останнім часом найбільшим попитом користуються хромонікелеві сплави з легованої сталі. Термін використання виробів з даного матеріалу в першу чергу залежить від якісного складу сталі та вибраної марки.

Популярність нержавіючої сталі має дві основні складові – естетичну привабливість та високі експлуатаційні характеристики: міцність та надійнсть, відмінні антикорозійні властивості та легкість у догляді.
Звичайні чорні метали (сталі) без додаткового покриття (покраска, грунтування, змащування) дуже швидко окислюються (ржавіють) навіть у сприятливому середовищі. Окислення нержавіючої сталі відбувається настільки повільно, що за своїми експлуатаційними характеристиками вона близька до дорогоцінних металів.

У наш час окрім використання нержавіючої сталі в техніці, медицині та побуті, вона також знайшла широке застосування в промисловості та будівництві. Нержавійка відмінно підходить для створення металевих конструкцій, що входять до інтер’єрів та екстер’єрів торгових та розважальних центрів, готелів, приватних котеджів та басейнів. Нержавіюча сталь практично не потребує жодного догляду, а тому сфера її застосування постійно росте та урізноманітнюється.

Наше підприємство пропонує нержавіючий металопрокат від відомого у Європі, проте майже не відомого у нас виробника Kugel Bär, що знаходиться у місті Франкфурт на Майні, Німеччина. Висока якість продукції відповідає усім Європейським сертифікатам та дозволена для застосування у виробництві різних ліній харчової промисловості.

Ми виготовляємо балкони та огорожі, перила, сходові марші, та безліч інших різноманітних конструкцій за кресленнями замовника. Також маємо можливість запропонувати різноманітні проекти, які були втіленні у життя.

Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте бездоганну конструкцію, яка стане невід’ємною частиною інтер’єру чи екстер’єру Вашого помешкання, а висока якість матеріалів, використаних при її виготовленні, забезпечить чудовий вигляд та легкість у догляді. Ми втілимо Ваш задум в реальність.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD 0,00%
33,29
UAH 0,00%
4,16
PLN 0,00%

Курс валют в EUR на 18.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки