Скло

Сходові марші з використанням скла Сходові марші з використанням скла можуть бути не тільки функціональними, а й мати привабливий зовнішній вигляд. Цю ідею дизайнери активно намагаються донести до людей. Заради привабливого зовнішнього вигляду нержавіючу сталь перил та стойок комбінують зі склом, деревом та тканиною.

Поєднання м’якого блиску нержавійки зі склом має особливий вигляд. А у вигляді додаткового декорування можлива вставка листка нержавіючої сталі з малюнком, виконаним методом лазерної різки. Проте і самі деталі з нержавіючої сталі дуже гарні – дизайн стойок, дивовижні вигини та переходи перил створюють ефект і без прикрас. Різноманітність ригелів, їх розташування, форма та товщина труб впливають не тільки на безпечність та зручність конструкцій, а й служать декоративним цілям.

В наш час використанням скла у таких конструкціях нікого не здивуєш. Таку огорожу можна зустріти як назовні, так і всередині приміщень, а сучасні технології для цих цілей дозволяють виготовити надміцне товсте скло. Також добре продуманими є і системи кріплення скла до каркасу всієї конструкції. Удавана крихкість конструкції з нержавіючої сталі та скла, насправді є надзвичайно міцною та надійною.

Зазвичай при виготовленні таких конструкцій використовуються два основні види скла – калене та триплекс (автомобільне скло).

Калене скло – це, перш за все, безпечне скло. Його безпечність полягає саме у характері його руйнування. Коли б’ється калене скло, то його часточки осипаються як пісчинки, не завдаючи шкоди навіть при падінні зі значної висоти. Міцність такого скла на удар та згин в 5-6 разів вища, ніж у звичайного скла. А якщо врахувати товщину скла, яке використовується при виготовленні балконних огорож та сходових маршів, то з упевненістю можна сказати, що для його руйнування потрібно прикласти зусиль, причому навмисне. Ще однією важливою складовою у використанні такого скла є його стійкість до різких перепадів температур, що сягає 200ºC. Вона є особливо важливою при використанні тонованого скла.

Триплекс або ламіноване скло – це захисне скло, що складається з декількох шарів скла, скріплених між собою за допомогою полівінілбутиральної плівки. Дане скло також відноситься до безпечного скла – його важко розбити, а у випадку руйнування частинки скла не розлітаються у різні боки, а залишаються приклеєними до плівки, що запобігає травмуванню людей. Окрім того, триплекс має високу оптичну прозорість, стабільність кольору та стійкість до подряпин. Ще однією важливою складовою є його висока звукоізоляційність.

Комбінування кольорового, дзеркального та прозорого скла, що входить у триплекс, з кольоровими ПВБ- плівками дає можливість для широкого вибору технічних та візуальних характеристик. Проте ціна такого скла зазвичай значно вища, ніж каленого.

Також важливим аргументом на користь саме цих типів скла є його здатність до молліруваня без втрати своїх основних властивостей. Молліруваня – термічне гнуття скла по фіксованій формі. Молліроване (гнуте) скло виготовляється шляхом його нагріву до м’якого стану з послідуючим його гнуттям та закріпленням отриманої форми при повільному охолодженні. Основним видом гнуття скла є циліндричне моллірування, тобто вигинання скла по заданими замовником радіусами з кутами розкриття до 180º.

При виготовленні різноманітних конструкцій з нержавіючої сталі та скла, наше підприємство використовує скло найвищої якості від одного з провідних вітчизняних виробників. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені у надійності та безпечності скляних конструкцій, виготовлених нашими фахівцями. Безпека понад усе – це не пусті слова та обіцянки, а реальні вимоги, які ми ставимо до наших виробів.

 

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD +0,01%
33,73
UAH +0,75%
4,14
PLN –0,54%

Курс валют в EUR на 19.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки