Болларди

БоллардиЗ впевненістю можна сказати, що особливої популярності на сучасному ринку
загороджувальної дорожньої техніки набувають болларди — висувні автоматичні стовпи, що являють собою засіб захисту від несанкціонованого в’їзду-виїзду з території того чи іншого об’єкту, доступ до якого обмежений.

Боллард являє собою надійне антивандальне та естетичне вирішення питання регулювання руху та управління доступом до території, що охороняється.

Принцип функціонування боллардів досить простий — у піднятому положенні він блокує проїзд, а у закритому автотранспорт вільно рухається. Управління боллардами може бути як ручним, так і автоматичним.

Телескопічні бар’єрні стовпиболларди, відповідають найвищим світовим стандартам безпеки і вже багато років використовуються у країнах Європи, а з деякого часу і в Україні.

Діапазон використання боллард досить широкий:

  • об’єкти з особливими умовами охорони (у комбінації з іншими засобами безпеки);
  • транспортні магістралі і наскрізні проїзди;
  • митні термінали;
  • пішохідні переходи;
  • під’їзди до адміністративних установ, історичних будівель та бізнес-центрів;
  • в’їзди на автостоянки та паркувальні майданчики автосалонів;
  • стадіони, парки і т. п. при будь-якій інтенсивності руху.

Спеціальні датчики — дощу і світла, які самі будуть закриватися відкриватися, коли це буде потрібно.

Болларди відрізняються за своїми технічними характеристиками та можуть мати різну комплектацію. Вони працюють на електромеханічному, пневматичному або гідравлічному приводі, стійкі до морозів та інших кліматичних негараздів. Дорожні блокіратори мають чудовий зовнішній вигляд за рахунок використання високоякісних матеріалів при їх виробництві (нержавіюча сталь, спеціальне пластикове покриття) та є особливо привабливими з точки зору естетичних якостей.

Такі дорожні блокіратори забезпечуються декоративним циліндром з нержавіючої сталі, світловою та звуковою індикаціями положення боллард, а також всіма можливими пристроями контролю та управління автоматикою цих пристроїв. З детальними характеристиками Ви можете ознайомитись у каталогах.

Наше підприємство пропонує болларди від провідних європейських виробників даного обладнання — Faac, Fadini, BFT.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте якісне обладнання за розумними цінами та повний спектр послуг — від продажу і монтажу, до гарантійного та сервісного обслуговування.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD 0,00%
33,29
UAH 0,00%
4,16
PLN 0,00%

Курс валют в EUR на 18.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки