Паркомати

ПаркоматиНадзвичайно поширеним в Європі та світі методом вирішення проблем впорядкування транспортного руху є паркінгів менеджмент з використанням обладнання для отримання оплати за парковку, зокрема паркоматів.

Паркомати знайшли своє застосування на місцях паркування автомобілів поряд з магазинами, адміністративними спорудами, залізничними вокзалами, автостанціями та аеропортами, а також на спеціалізованих закритих автостоянках та паркінгах.

Наше підприємство пропонує паркомати та паркувальні системи від провідних виробників, які відповідають нормам Європейського комітета по стандартизації EN 2414 та вимогам і нормам України.

Основним завданням паркомата є здійснення контролю доступу автотранспортних засобів на паркувальну територію та автоматизований облік часу їх знаходження на парковці.

Парковочний термінал (паркомат) є повністю автоматизованим приладом для здійснення оплати за послуги паркування. Вони розроблені з умовами використання на вулиці та мають герметичний корпус і антивандальний сенсорний екран. Комплектуючі приладу, які призначені для роботи з готівковими коштами, надійно закріплені в сейфі всередині паркомату. Внутрішній комп’ютер (системний блок) забезпечує управління всіма вузлами паркувальної системи, а також відповідає за систему розрахунків та пристрій друкування чеків. Також передбачена можливість інтеграції паркоматів в мережу управління парковкою в режимі on-line з використання вмонтованого GSM-модуля. Передача в режимі on-line може використовуватись не тільки для отримання інформації, пов’язаної безпосередньо з паркоматом, а й для отримання інформації про транзакції оплати, проведені з використанням пластикових карт.

Більш детальну інформацію про паркомати та паркувальні системи Ви знайдете у каталогах.

Наше підприємство пропонує повний спектр послуг, пов’язаних з облаштуванням парковок всім необхідним обладнанням – паркомати, шлагбауми, болларди та інші пристрої контролю та обмеження проїзду. Продаж, доставка, монтаж та введення в експлуатацію Вашого обладнання, гарантійне та сервісне обслуговування.

Співпраця з ПП «Ельбе УА» — розумні інвестиції у Вашу власність.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD +0,01%
33,73
UAH +0,75%
4,14
PLN –0,54%

Курс валют в EUR на 19.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки