Шлагбауми

ШлагбаумиШирокого застосування шлагбауми набули при перекритті в’їзду на закриті території, а також у якості автоматичного пристрою для постійного контролю над інтенсивністю руху автотранспорту, завдяки великій пропускній здатності.

Автоматичні шлагбауми використовуються як виконавчі пристрої в тих випадках, коли використання автоматичних воріт недоцільно в силу якихось причин. Місця і способи розташування шлагбаумів залежать від правильно поставлених завдань та індивідуальних призначень. Іноді вони встановлюються безпосередньо на проїжджій частині, перекриваючи проїзди різної ширини. Шлагбаум автоматичний використовується там, де необхідно обмежити в’їзд автомобілів на територію офісних будівель або бізнес центрів, промислових підприємств,  підземних гаражів, державних установ, в’їздів у двори в центрі міста, платних стоянках, в’їздів на станції технічного обслуговування і т.п.

До беззаперечних переваг шлагбаумів можна віднести простоту конструкції, а виходячи з цього довговічність механізмів, низьку собівартість експлуатації, компактність розмірів – при монтажі та використанні обладнання займає мінімум необхідного простору, а також простий і, відповідно, недорогий ремонт.

Невеликі габаритні розміри, легкість та простота конструкції дозволяють зробити використання шлагбаумів абсолютно безпечним навіть у автоматичному режимі, а виникнення аварійних ситуацій та травматизму практично неможливим. Безпека використання шлагбаумів дає необмежені можливості по автоматизації та збільшенню пропускної здатності.

Загальний принцип роботи шлагбаума за роки його існування практично не змінився. Суттєві зміни торкнулися здебільшого технічних характеристик та його зовнішнього вигляду. За цими критеріями відрізняються і сучасні автоматичні шлагбауми різних виробників та призначення.

Ми пропонуємо шлагбауми від провідних виробників – Genius, Faac, Came. Більше інформації Ви знайдете у каталогах.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте професійну консультацію, що допоможе у виборі обладнання, яке буде повністю відповідати усім Вашим вимогам. Ми не тільки продаємо, а й здійснюємо доставку на об’єкт замовника, виконуємо професійний та якісний монтаж обладнання, що пропонуємо, та надаємо повний спектр послуг з гарантійного та сервісного обслуговування автоматичних систем вхід-вихід, в’їзд-виїзд та ін..

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD +0,01%
33,73
UAH +0,75%
4,14
PLN –0,54%

Курс валют в EUR на 19.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки