Перевантажувальні системи

перевантажувальні системиДля полегшення та істотного спрощення процесів навантаження та розвантаження вантажних автомобілів на складах, великих підприємствах та у багатьох інших сферах використовуються спеціальні перевантажувальні системи.

Перевантажувальні мости – конструктивне рішення для вирівнювання перепадів висоти рампи та рівня підлоги автомобіля. Це дає змогу переміщувати вантажі по рівній поверхні за допомогою складської техніки. Перевантажувальні мости – це міцна металева конструкція зі стабільною до перекосів платформою та надійною гідравлічною системою підходить для будь-яких приміщень з достатнім вільним місцем для її монтажу, легка в обслуговуванні та безпечна в експлуатації. Це забезпечується за допомогою того, що всі перевантажувальні мости мають клапани аварійного відключення. Особливо важливим це є у випадках неуважності водіїв, коли вантаж ще на платформі, а автомобіль вже від’їзджає.

Шлюз-тамбури монтуються безпосередньо перед виробничими та складськими приміщеннями, що дає змогу використовувати корисну площу Вашого складу чи цеху на 100%. Шлюз-тамбури надають можливість вирішити проблему встановлення внутрішньої рампи за відсутності місця для неї, або коли немає місця для прямого під’їзду до рампи. Система шлюз-тамбура складається з перевантажувального моста з платформою, обшивки стін та стелі та отвору, ущільненого герметизатором воріт. При цьому автомобілі можуть ставати під вигрузку як під гострим кутом, так і під кутом 90°.

Герметизатори воріт покликані, в першу чергу, захищати вантажі від атмосферного впливу. Також вони допомагають заощадити на витратах електроенергії, запобігають виникненню протягів. Тентові герметизатори можна назвати універсальними, вони підходять для автомобілів будь-якого розміру. Високоякісні матеріали, що використовуються у виробництві герметизаторів воріт монтуються на оцинковані рами, створюючи стабільну, гнучку та стійку до пошкоджень конструкцію. Усі комплектуючі герметизаторів воріт постачаються окремо, у розібраному вигляді, що значно спрощує монтаж герметизатора на отвір будь-якого розміру. Саме тому подібна система легка в обслуговуванні, заміна пошкоджених частин відбувається швидко та не потребує значних фінансових витрат.

Наше підприємство пропонує перевантажувальні системи від провідних виробників Hörmann, DoorHan та інших. Більш детальна інформація у каталогах.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте високоякісне обладнання, що надасть Вам змогу:

  • підвищити безпеку транспортування вантажів;
  • ліквідувати можливість несанкціонованого доступу до вантажу при його обробці;
  • збільшити швидкість обробки вантажів;
  • збільшити ефективність використання складської техніки;
  • за умови використання перевантажувальних систем, різко знизити витрати, пов’язані з пошкодженням вантажу при перегрузках;
  • зменшити витрати, пов’язані з атмосферним впливом на вантажі, зокрема від перепадів температури та осадів;
  • зменшити перепади температури всередині приміщень і, відповідно знизити витрати на електроенергію;
  • використання перевантажувальних систем дає змогу підвищити безпеку, комфортність та ефективність роботи Ваших працівників.

 

Придбавши обладнання у ПП «Ельбе УА» — Ви робите розумну інвестицію у Вашу власність. Ми не тільки продаємо, а й проводимо професійний та швидкий монтаж Вашого обладнання, а також надаємо повний спектр гарантійного та сервісного обслуговування.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD 0,00%
33,29
UAH 0,00%
4,16
PLN 0,00%

Курс валют в EUR на 18.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки