Ролетні ворота

Ролетні ворота.На сьогоднішній день це досить зручне та сучасне рішення для перекриття проємів будівель для в’їзду і виїзду транспорту у випадках, коли для роботи воріт повинна бути задіяна мінімальна площа або установка воріт інших типів технічно неможлива. Це обгрунтовується компактністю конструкції і принципу дії ролет — при відкритті їх гнучке полотно, що виготовляється зі спеціальних профілів з’єднаних між собою, намотується на вал, який встановлюється над отвором зовні або всередині приміщення.

Характерною особливістю ролетних воріт є те, що їх механізм виключає можливість демонтажу при опущеному полотні завдяки потайному кріпленню саморізів, якими закріплюються бічні направляючі.

Ролетні ворота.Що стосується управління такими воротами, то у клієнта завжди є можливість вибору, або він обирає ручне управління, або зробить свої ролетні ворота більш сучасними та комфортними у використанні, встановивши електроприводи.
Ще одним незаперечним плюсом на користь ролетних воріт є простота їх системи, завдяки чому дані ворота можна використовувати на вулиці, а застосування спеціального покриття при виготовленні як самих профілів, так і всіх інших комплектуючих, не боїться атмосферного впливу та зберігає свій привабливий вигляд з плином часу.

Ролетні ворота надійні, прості у використанні та виготовленні з високоякісних матеріалів. Вони створенні для захисту Вашого майна.

Саме тому, замовляючи ролетні ворота у нашому підприємстві, Ви отримуєте не лише просту у використанні та надійну конструкцію, а й впевненість у тому, що Ваше майно надійно захищено. А ще ролетні ворота чудово впишуться у екстер’єр Вашої будівлі та нададуть їй більш сучасного вигляду.

Ми пропонуємо ролетні ворота різних розмірів та кольорів згідно RAL за побажанням замовника, а також продаж, доставку, швидкий та якісний монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування. Індивідуальний підхід до кожного клієнта з позиції його потреб та побажань – головне кредо нашого підприємства.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD +0,01%
33,73
UAH +0,75%
4,14
PLN –0,54%

Курс валют в EUR на 19.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки