Захисні ролети

Ролетні системиМожна з впевненістю сказати, що ролетні системи працюють тоді, коли ми відпочиваємо. Адже зачиняючи ресторани та кафе, офіси, готелі, магазини, на їх вікна та двері ми опускаємо ролети. Саме ці системи відповідають за недоторканість та збереження нашого з Вами майна.

Ролетні системи стали настільки популярними, а їх конструкція простою і , в той же час надійною, що їх повсякденно виробляють як для промислового та комерційного застосування, так і для індивідуального використання.

Звичайно ролетні системи використовуються для захисту майна та як елементи екстер’єру, проте досить вдало їх використовують всередині приміщень для розподілу або обмеження доступу в ту чи іншу зону приміщення.

Ролетні системи у повсякденному житті виконують ряд важливих завдань:

  • захист від злому – основне завдання, з яким успішно справляються ролети;
    захист від сторонніх поглядів – особливо актуально для перших поверхів;
  • економія енергії – опущенні ролети допомагають зберігати тепло Вашої оселі взимку, а літом надають додаткової прохолоди, не пропускаючи сонячних променів всередину приміщення;
  • захист від негоди – дощ, сніг, град, пориви вітру — ролетні системи надійно захистять Ваші вікна та двері від атмосферного впливу;
  • захист від шуму – при зачинених ролетах рівень шуму всередині приміщення значно знижується, завдяки використанню пінонаповнених профілів.

Ролетні системиМи розуміємо, що стилістика Вашого будинку – продовження Вашої індивідуальності та пропонуємо ролетні системи, які виготовляються індивідуально, за Вашими розмірами та з урахування усіх Ваших побажань, будь то колір, тип монтажу чи електропривод.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте не тільки професійну консультацію, а й впевненість у тому, що Ваш дім, магазин, кафе чи ресторан будуть надійно захищені на час Вашої відсутності.

Мпрекрасно розуміємо, що загальна стилістика Вашого будинку — це продовження Вашої індивідуальності. Ваш будинок — це Ваш світ. Фахівці компанії ЕЛЬБЕ-УА доповнять його захистом, теплом і комфортом. А якщо Ви будуєте завод, логістичний центр або магазин — у нашій скарбничці і для Вас є море технічно грамотних пропозицій. У наш час складно знайти людину, яка не знайома з захисними ролетами.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD +0,01%
33,73
UAH +0,75%
4,14
PLN –0,54%

Курс валют в EUR на 19.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки