Секційні гаражні ворота

Гаражні воротаСекційні гаражні ворота — це комфорт, надійність, зручність та безпечність у використанні.

Сучасний гараж з простої споруди, що захищала машину від впливу атмосферних явищ та охочих до чужого майна, перетворився на комфортабельну і простору квартиру для Вашого авто, оснащену всілякими авто-зручностями.

Важливу роль в цьому перетворенні зіграли гаражні ворота. Замість громіздкої розпашної моделі, розробники запропонували автовласникам оригінальні компактні ворота: секційні, відкатні, підйомно-поворотні та ролетні. Їх конструкція дозволяє вирішити проблему нестачі вільного місця та гармонійно вписати гараж в будь-яку архітектурну композицію.

Беззаперечним лідером серед новинок є секційні ворота, що поєднують у собі головні переваги своїх «родичів».

Сучасні гаражні ворота поєднують у собі конструктивну гнучкість і можливість виготовлення воріт різних розмірів з неперевершеною функціональністю та різноманітністю дизайнів. Функціональність секційних воріт легко нарощується за допомогою додаткових модулів, таких як автоматичні підйомники або пульти дистанційного керування.

Переваги сучасних гаражних воріт:

  • Вам не доведеться виходити з Вашого комфортабельного автомобіля ризикуючи потрапити під дощ, для того, щоб відкрити ворота і, більше того — Вам не доведеться навіть зупинятися перед воротами гаража, адже зона дії дистанційного пульта керування, що відкриває і закриває ворота, складає близько 100 метрів;
  • простір під стелею гаража, куди зміщується полотно воріт, зазвичай виявляється вільним від різних елементів дизайну, тому така конструкція воріт також істотно економить простір перед гаражем і вздовж стін гаража;
  • незважаючи на те, що такі ворота здаються крихкими, секційні гаражні ворота надійно захистять ваше майно від сторонніх зазіхань;
  • секційні гаражні ворота ідеально підходять для збереження тепла в опалюваному гаражному приміщенні — еластичні ущільнювачі по периметру полотна служать надійною герметизацією отвору, а ущільнюючі вставки між самими панелями не дозволяють промерзати полотну воріт;
  • захист від падіння полотна гаражних воріт, від защемлення пальців, від порізів — ось далеко не повний список комплексних заходів безпеки для того, щоб наші покупці насолоджувалися експлуатаційними характеристиками воріт для гаража без проблем.

Наше підприємство пропонує гаражні ворота від найкращих європейських виробників -Hörmann, Alutech, Ryterna, що задовільнять вимоги найвибагливіших покупців та прекрасно впишуться в дизайнерську лінію Ваших будівель.

Ворота AlutechСекційні воротаПідйомно-поворотні ворота BerryРулонні гаражні ворота RollMatic

Гаражні ворота AlutechСекційні гаражні ворота є одними з найбільш поширених. Ворота Alutech мають широкий спектр застосування – вони встановлюються в приватних будинках, авто-мийках та автосервісах, підземних гаражах, при цьому вони відмінно підкреслюють архітектуру будь-якої будівлі.

Керувати воротами можна як вручну, так і за допомогою електроприводу з використанням пульта дистанційного керування.

Ворота розраховані на 25 тисяч робочих циклів, що за звичайних умов використання дорівнює приблизно 10-ти рокам експлуатації. Проте термін служби воріт можна продовжити просто замінивши пружини.

Сендвіч-панелі воріт Alutech виготовляються зі спеціально обробленої листової сталі та заповнені екологічно чистим пінополіуретаном. По периметру ворота забезпечені гумовими ущільнювачами, які створюють надійну герметизацію пройому.

Секційні ворота Alutech відповідають усім вимогам Європейських стандартів безпеки – EN 12604, EN 12453.

Секційні ворота Alutech виговляються з панелей з малюнками мікрохвиля, горизонтальний гофр та фільонка, а широка кольорова гама дає можливість зберегти та підкреслити індивідуальний стиль як приватного будинку, так і промислового підприємства. Для зручності використання ворота можуть комплектуватись вмонтованою хвірткою чи боковими дверима. Всі ворота з хвірткою оснащенні датчиками її положення – якщо хвіртка відкрита, електропривід буде відімкнений. При потребі додаткового освітлення приміщення ворота та хвіртка можуть бути оснащенні вікнами з оргскла.

Секційні ворота Hörmann  Секційні гаражні ворота  Hörmann виготовляються з сендвіч-панелей, що мають однакову висоту і, завдяки цьому, рівномірне розділення гофрів та касет.

Гаражні ворота секційного можна змонтувати у отвір будь-якої форми та конфігурації. Це забезпечується завдяки тому, що такі ворота монтуються до стіни з середини гаража. До того ж такий тип монтажу дає змогу додатково заощадити місце перед гаражем і дозволяє паркуватись впритул до воріт.

Захист від атмосферного впливу забезпечують герметичні ущільнювачі по периметру воріт та між самими сендвіч-панелями.

Секційні гаражні ворота Hörmann представлені надзвичайно широким вибором дизайнів та кольорових рішень, а також виготовляються з типом покриття «під дерево». Великий досвід та постійні інновації  говорять на користь секційних гаражних воріт від Hörmann.

Підйомно-поворотні ворота Berry Прагнете якісно відрізнятись від оточуючих — підйомно-поворотні ворота Berry для Вас.

Зручні та комфортні у використанні, якісні та безпечні, з яскравою індивідуальністю, ворота Berry увібрали у себе більш, ніж 50-річний досвід компанії Hörmann.

Серед великої кількості стилів та дизайнів, широкої кольорової гамми Ви, безсумнівно зможете обрати саме ті ворота, що підкреслять Вашу індивідуальність, відмінно впишуться в архітектурний ансамбль Вашого будинку та будуть надійно служити протягом років.

Більш детально з воротами Berry від компанії Hörmann Ви можете ознайомитись, перейшовши у каталоги.

Рулонні гаражні ворота RollMaticЩе одним різновидом гаражних воріт є рулонні ворота RollMatic компанії Hörmann.  Даний тип воріт дозволяє економити простір як всередині самого гаража, так і поза його межами. Ці ворота виготовляються з алюмінієвих профілів, не схильних до корозії. Ворота RollMatic додатково можна оснастити електроприводом, який забезпечить плавний запуск та тривалу експлуатацію воріт. Додатковою перевагою буде зручність у обслуговуванні приводу — у даних воротах він встановлюється поза основною консоллю, що дає легкий та зручний доступ до нього.

З детальними характеристиками воріт RollMatic Ви можете ознайомитись, перейшовши за посиланням.

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD +0,01%
33,73
UAH +0,75%
4,14
PLN –0,54%

Курс валют в EUR на 19.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки