Промислові ворота

Промислові секційні ворота Промислові секційні ворота призначені, насамперед, для використання на промислових виробництвах та складських об’єктах, в автосалонах та на автомийках, на сільськогосподарських підприємствах та у багатьох інших сферах побуту та повсякденного життя.

Ворота можуть бути виготовлені, за бажанням замовника, з додатковими опціями — можливість освітлення внутрішнього простору за рахунок використання панорамних панелей, установки вбудованої хвіртки або додаткових дверей, що стоять поруч з основними воротами та повністю повторюють їх колір та текстуру.

Промислові ворота характеризуються високими теплоізоляційними властивостями. Їх конструкція розроблена згідно з вимогами максимальної міцності, довговічності, простоти і безпеки. Стандартним дизайном для глухих воріт є дизайн «вузька вагонка» в білому кольорі. Безумовно, за бажанням клієнта, можна виготовити ворота в будь-якому кольорі за зразками RAL.

Панорамні ворота дають можливість вирішити проблему необхідності високої освітленості приміщень як під час їх будівництва, так і під час реконструкції промислових об’єктів. Такі ворота виготовляються як повністю засклені, так і з можливістю засклення однієї або декількох секцій. Їх особливими рисами є елегантність, міцність та стабільність. Найбільш широкого застосування такі ворота здобули у автосалонах, де є необхідність показати назовні те, на що варто поглянути всередині.

Промислові секційні ворота В промислових секційних воротах вага полотна компенсується однією або декількома торсіонними пружинами. При виготовленні промислових секційних воріт використовуються посилені комплектуючі з підвищеним ресурсом роботи.

Для приміщень з підвищеним рівнем вологи, наприклад для автомийок, рекомендується використовувати промислові ворота з антикорозійним пакетом. Окрім антикорозійного покриття самих панелей воріт, при їх виробництві використовуються комплектуючі та фурнітура з нержавіючої сталі. Такі ворота прослужать довше тому, що їх елементи не схильні до корозії. Для забезпечення максимально безпечного використання воріт ми рекомендуємо встановлювати системи механічного блокування воріт при розриві пружин та обриві тросів. Технічні можливості сучасного виробництва дають змогу виготовити ворота розмірами до 10 метрів по ширині та до 11 метрів заввишки.

Будуєте приміщення для власного бізнесу, модернізуєте старе – звертайтеся. Ми пропонуємо промислові секційні ворота від провідних виробників – Hörmann, Ryterna, Alutech (каталоги до кожного виробника).

Телефонуйте і наші менеджери допоможуть підібрати Вам ворота, які будуть максимально відповідати усім технічним вимогам щодо їх функціональних завдань, а також чудово впишуться в архітектурний ансамбль Ваших будівель.

Двері та ворота для холодильних та морозильних камер.

ворота для холодильних та морозильних камерТеплоізоляційні відкатні двері для холодильних та морозильних камер є невідємною складовою частино сучасного виробництва та зберігання продуктів харчування.

У виробництві таких дверей використовуються матеріали, які відповідають усім санітарно-гігієнічним нормам та мають сертифікати відповідності.

Призначення: для холодильних і морозильних камер, охолоджувальних цехів та інших виробничих приміщень, що потребують термоізолюючі дверні блоки.

Такі двері виконують ізоляційні функції в температурному діапазоні +35 …- 35 ° С.
Розпашні двері виготовляються одностулкові і двостулкові, з порогом і без порога. Відкатні ворота здебільшого виготовляються одностулковими, проте все залежить від ширини проєму. Також вони додатково можуть бути оснащені хвірткою для швидкого доступу персоналу, що зменшує перепади температурних режимів та, відповідно, заощаджує витрати на електроенергію.

Залежно від характеру застосування і розмірів камери, двері для холодильних камер бувають різних типів:

  • розпашні;
  • відкатні.

ворота для холодильних та морозильних камерДвері для холодильних та морозильних камер виготовляються з нержавіючої та оцинкованої сталі. У випадку виконання з оцинкованої сталі, вони можуть бути пофарбовані у кольори RAL.

Усі двері та ворота для холодильних та морозильних камер мають систему аварійного відкривання, а відкатні ворота для холодильних та морозильних камер додатково оснащуються системами електроприводів.

Ми пропонуємо ворота та двері від одного з найкращих європейських виробників Cool It.

З асортиментом Ви можете ознайомитись у каталозі.

Асортимент дверей та воріт для холодильних і морозильних камер охоплює широкий діапазон температур та різні рівні вологості, а використання високоякісних матеріалів у їх виробництві забезпечує відповідність санітарно-гігієнічним вимогам МОЗ України

Швидкісні воротаПротипожежні промислові воротаРулонні ворота

Швидкісні ворота.Сучасне виробництво товарів та послуг, а також, значне збільшення вартості енергоносіїв вимагає раціонального використання ресурсів.

Дотримання температурних норм та зменшення втрат тепла у виробничих та складських приміщеннях є суттєвими складовими ефективного виробництва. Відкриті пройоми стають причиною протягів та втрати енергії, що призводить до значних витрат на підтримку необхідного температурного режиму. А такі додаткові витрати прямо та опосередковано ведуть до підвищення собівартості товарів та послуг виробників та постачальників того чи іншого товару.

promuslivi_shvudkisni_vorotaШвидкісні ворота використовуються в якості внутрішніх та зовнішніх огороджень для оптимізації та покращення мікроклімату всередині виробничих та складських приміщень, для зменшення витрат на електроенергію, що необхідна для підтримання певного температурного режиму. Розумна економія дає змогу утримувати ціни на товари та послуги на конкурентному рівні, допомагає оптимізувати транспортні потоки, забезпечує швидкий доступ персоналу до необхідної секції чи відділу.

Програма продукції компанії включає в себе вертикальні та горизонтальні швидкісні ворота, швидкісні ворота з прозорим гнучким полотном. Також вони можуть бути використані у поєднанні з секційними, рулонними та спіральними воротами з алюмінієвих профілів.

Наше підприємство пропонує швидкісні ворота від лідера європейського ринку — компанії Hörmann (каталог тут). Телефонуйте, і ми допоможемо зробити: Ваш бізнес — енергоощадним, ціни – доступними, а умови праці – комфортними.

Протипожежні промислові воротаПротипожежні промислові ворота виготовляються для будь-яких приміщень з різним класом пожежної небезпеки, де є відкритий або інші форми доступу до вогню чи іншого роду небезпеки займання.

Протипожежні ворота виготовляються відкотними та розпашними, одно або двостулковими, що дає змогу підігнати розмір воріт під розмір проєму. Додатково є можливість оснастити такі ворота хвірткою або аварійними дверима. Це дає можливість швидкого руху персоналу або невеликих транспортних візків, не відкриваючи основні стулки воріт.

Такі ворота зазвичай виготовляються з сендвіч-панелей заповнених базальтовою ватою та додатково оброблених спеціальним вогнестійким покриттям або з оцинкованої сталі та можуть бути пофарбовані у будь-який колір по RAL. Стулки воріт по периметру оснащуються спеціальною системою ущільнювачів, які під дією високих температур спінюються та запобігають потраплянню вогню, підвищеної температури та інших продуктів горіння з ізольованого приміщення, тобто запобігають поширенню пожежі.

Протипожежні промислові воротаПротипожежні ворота мають різний ступінь вогнестійкості – від 15 хвилин до 90 хвилин та відповідають усім вимогам пожежної безпеки. Якісні протипожежні ворота обов’язково мають сертифікат відповідності.

Наше підприємство пропонує протипожежні ворота від провідних європейських виробників, які пройшли сертифікацію в Україні – Hörmann та Mercor.

Протипожежні конструкції Hörmann успішно пройшли випробування на відповідність нормам DIN 4102, допущені до експлуатації Німецьким інститутом будівельних технологій (DIBt), а їх якість постійно контролює інститут із випробування матеріалів у місті Брауншвайґ, Німеччина. Більш детальну інформацію дивіться в каталозі.

Особливості виробництва чи пожежної безпеки вимагають встановлення протипожежних воріт – телефонуйте. Наші менеджери з задоволенням нададуть відповіді на усі Ваші запитання та запропонують оптимальний варіант воріт, що будуть відповідати усім вимогам протипожежної безпеки.

Придбавши ворота у нас, Ви будете впевнені у протипожежному захисті Вашої власності, а візит пожежного інспектора не буде Вас хвилювати.

Будь-які рулонні ворота мають очевидну перевагуїх можливо встановити на будь-який проєм за короткий час.

Рулонні ворота.Рулонні ворота Hörmann складаються з полотна, направляючих, короба, всередині якого знаходиться вал та пристрою керування. Принцип дії слідуючий – коли ворота відкриваються, то полотно, що складається зі з’єднаних між собою ламелей, рухається по направляючих та намотується на вал, розташований всередині короба. Вал приводиться в дію за допомогою ручного або електричного приводу.

В деяких випадках, коли ворота дуже високі, використовують систему відкатних консолей. При такій конструкції воріт короб та його бокові кришки взагалі відсутні, а вал встановлений на відкатних консолях, які віддаляються від пройому зі збільшенням діаметру полотна. Такі системи найчастіше використовують на підприємствах та складах.

Рулонні ворота.В більшості випадків полотно рулонних воріт виготовляється з алюмінієвого профілю роликової прокатки з пінополіуретановим наповненням. Стандартними кольорами полотна воріт, а також коробу та направляючих є білий та коричневий. Проте, за бажанням замовника їх можна виготовити у будь-якому з кольорів RAL.

Для управління промисловими рулонними воротами найчастіше використовують електроприводи. Вага полотна таких воріт, у зв’язку з великими розмірами, буває досить значною, тому керування за допомогою ручного приводу може потребувати значних зусиль.

Для встановлення на складах, промислових підприємствах та інших об’єктах ми пропонуємо рулонні ворота зі спеціальних посилених профілів – одностінного стального чи двостінного утепленого алюмінієвого. Наявність таких профілів дозволяє виготовляти рулонні ворота великих розмірів без обмежень по надійності конструкції та інтенсивності використання.

Профіль воріт, виготовлений з алюмінію не схильний до корозії. Ворота серійно оснащуються сучасними електроприводами, при цьому привід встановлюється поза консоллю, тому він зручний в обслуговуванні.

Плавний та безшумний пуск та зупинка воріт забезпечують їх тривалу експлуатацію.
Більш детальну інформацію Ви знайдете в каталозі.

З приводу отримання більш детальної інформації та придбання рулонних промислових воріт – телефонуйте. Наші менеджери нададуть відповіді на усі Ваші запитання та допоможуть підібрати ворота, які необхідні саме Вам.

Каталоги

АКЦІЇ

НОВИНКА!!! ВОРОТА ЗА ВЛАСНИМ ФОТО АБО У ВИШИВАНЦІ!!!

Відтепер завдяки новітнім технологіям є унікальна можливість замовити нові або оновити старі ворота за стандартним чи індівідуальним дизайном замовника, що відповідають євростандартам, а також Ви маєте можливість зробити свої секції унікальними, використавши власні фото. Ми втілимо в життя ваші найсміливіші рішення!!!

Докладніше...

Важлива інформація

УВАГА!!!

Усі ціни на сайті вказані без урахування ПДВ

Більш детальна інформація надається при консультації з нашим менеджером.

Курс обмена валют

1EUR
Евро. Европейский союз
=
1,24
USD 0,00%
33,29
UAH 0,00%
4,16
PLN 0,00%

Курс валют в EUR на 18.02.2018

Конвертор валют
  

Популярні записи и сторінки