Конвертер валют

Сума
Конвертувати з :
Конвертувати в :

БАЖАЄТЕ, ЩОБ МИ ЗВ’ЯЗАЛИСЬ З ВАМИ?

Режим роботи:
понеділок-п’ятниця: 09.00 - 18.00
+38 (0332) 77-07-20 +38 (066) 038-34-61 +38 (068) 097-74-66

Протипожежні промислові ворота

Протипожежні промислові ворота

Протипожежні промислові ворота виготовляються для будь-яких приміщень з різним класом пожежної небезпеки, де є відкритий або інші форми доступу до вогню чи іншого роду небезпеки займання.

Протипожежні ворота виготовляються відкотними та розпашними, одно або двостулковими, що дає змогу підігнати розмір воріт під розмір проєму. Додатково є можливість оснастити такі ворота хвірткою або аварійними дверима. Це дає можливість швидкого руху персоналу або невеликих транспортних візків, не відкриваючи основні стулки воріт.

Такі ворота зазвичай виготовляються з сендвіч-панелей заповнених базальтовою ватою та додатково оброблених спеціальним вогнестійким покриттям або з оцинкованої сталі та можуть бути пофарбовані у будь-який колір по RAL. Стулки воріт по периметру оснащуються спеціальною системою ущільнювачів, які під дією високих температур спінюються та запобігають потраплянню вогню, підвищеної температури та інших продуктів горіння з ізольованого приміщення, тобто запобігають поширенню пожежі.

Протипожежні промислові воротаПротипожежні ворота мають різний ступінь вогнестійкості – від 15 хвилин до 90 хвилин та відповідають усім вимогам пожежної безпеки. Якісні протипожежні ворота обов’язково мають сертифікат відповідності.

Наше підприємство пропонує протипожежні ворота від провідних європейських виробників, які пройшли сертифікацію в Україні – Hörmann та Mercor.

Протипожежні конструкції Hörmann успішно пройшли випробування на відповідність нормам DIN 4102, допущені до експлуатації Німецьким інститутом будівельних технологій (DIBt), а їх якість постійно контролює інститут із випробування матеріалів у місті Брауншвайґ, Німеччина. Більш детальну інформацію дивіться в каталозі.

Особливості виробництва чи пожежної безпеки вимагають встановлення протипожежних воріт – телефонуйте. Наші менеджери з задоволенням нададуть відповіді на усі Ваші запитання та запропонують оптимальний варіант воріт, що будуть відповідати усім вимогам протипожежної безпеки.

Придбавши ворота у нас, Ви будете впевнені у протипожежному захисті Вашої власності, а візит пожежного інспектора не буде Вас хвилювати.