Конвертер валют

Сума
Конвертувати з :
Конвертувати в :

БАЖАЄТЕ, ЩОБ МИ ЗВ’ЯЗАЛИСЬ З ВАМИ?

Режим роботи:
понеділок-п’ятниця: 09.00 - 18.00
+38 (0332) 77-07-20 +38 (066) 038-34-61 +38 (068) 097-74-66

Сервіс та послуги

Також ми займаємось поставкою запчастин до різних типів воріт. Та заміною пошкоджених деталей.

На сьогоднішній день автоматизація усіх систем вхід-вихід, в’їзд-виїзд, контроль доступу набуває все більшої популярності, а на великих виробничих підприємствах, особливо з іноземним капіталом, вони давно працюють.

Надійна та безпечна робота автоматичних промислових воріт, швидкохідних воріт, звичайних шлагбаумів та паркоматів потребують кваліфікованого та якісного сервісного обслуговування.

Також можна побачити активні темпи зростання щодо використання автоматизованих систем у індивідуальній забудові – автоматичні в’їздні та гаражні ворота, ролетні ворота та рольставні, системи відеоспостереження, домофони та багато іншого.

Проте, купуючи таку системи, Ви сподіваєтесь на багаторічне та надійне її функціонування, а це можливе лише з дотриманням деяких умов – придбання товару у перевіреного постачальника та якісним сервісним обслуговуванням Вашого обладнання.

 

ПП «Ельбе УА» пропонує якісний сервіс, що гарантує:

  • безперебійну роботу Вашого обладнання;
  • своєчасний сервіс, який запобігає дороговартісним ремонтам;
  • надійну роботу Вашого обладнання, що зменшує ризик травматизму на виробництвах ;
  • обслуговування, що запобігає пошкодженню самого обладнання та інших товарно-матеріальних цінностей;
  • наявність комплектуючих на складі;
  • швидкий доїзд та виїзд на вимогу;
  • помісячне сервісне обслуговування;
  • безкоштовний виїзд на обстеження Вашого обладнання.

Головними нашими перевагами є багаторічний досвід роботи у даній сфері – підприємство надає свої послуги з 1997 року, наші працівники проходили навчання у провідних виробників обладнання, яке ми пропонуємо, наявність власного складу комплектуючих, відповідальний сервіс та розумна цінова політика.

Наше підприємство є регіональним дилером таких виробників, як Hörmann, Alutech, Ryterna, ми співпрацюємо з відомими виробниками автоматики – Genius, Came, Faac та іншими.

Серед них: – компанії WOG, OKKO, KOMO, рівненські автосалони BMW та VOLVO, автосалони WINNER FORD, автосалон «NIKO-Захід» (Львів), заводи «Modern-Expo» та ВАТ «Електротермометрія», «LEONI»(Стрий), «Kronospan» та «BRW-Україна»(Нововолинськ), Ковельський хлібокомбінат, Луцький ЦУМ та багато інших.

Індивідуальний підхід до кожного замовника з позиції його потреб та побажань – наше кредо. ПП «Ельбе УА» – розумні інвестиції у Вашу власність.